Logo
Select locationchevron-down
Out of stock.
Amul - Taaza Milk, 1 L
5
601 ratings
1 ltr
5
601 ratings
Out of stock.
₹77
₹77/ltr
Highlights
Milk Type
Toned milk equivalent
Packaging
Tetra pack for room temperature storage until opened
Storage
Convenient upright storage
More from Amul
Amul - French Fries 9 mm, 2.5 Kg

Amul - French Fries 9 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(438)
₹313.95
₹125.58/kg
₹117.18/kg Best rate
Amul - Innovita Fries 9 mm, 2.5 Kg

Amul - Innovita Fries 9 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.8(218)
₹299.25
₹119.7/kg
₹113.4/kg Best rate
Amul - French Fries 6 mm, 2.5 Kg

Amul - French Fries 6 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(361)
₹313.95
₹125.58/kg
₹117.18/kg Best rate
Amul - Masti Curd, 1 Kg

Amul - Masti Curd, 1 Kg

1 kg|
4.8(310)
₹79.8
₹79.8/kg
Amul - Masti Curd, 5 Kg Bucket

Amul - Masti Curd, 5 Kg Bucket

5 kg|
5(60)
₹405.3
₹81.06/kg
Amul - Innovita Fries 6 mm, 2.5 Kg

Amul - Innovita Fries 6 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(163)
₹299.25
₹119.7/kg
₹113.4/kg Best rate
Amul - Butter Blisters Chiplets (125 Units/Pack), 1 Kg

Amul - Butter Blisters Chiplets (125 Units/Pack), 1 Kg

125 pc|
5(146)
₹605.85
₹4.85/pc
₹598.5/box Best rate
Amul - Veg Burger Patty, 1.2 Kg

Amul - Veg Burger Patty, 1.2 Kg

1.20 kg|
4.9(63)
₹216.3
₹180.25/kg
₹206.85/pack Best rate
Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1.50 kg|
5(56)
₹260.4
₹173.6/kg
₹247.8/pack Best rate
Amul - Pure Khoa (Pindi), 1 Kg

Amul - Pure Khoa (Pindi), 1 Kg

1 kg|
5(73)
₹317.1
₹317.1/kg
₹312.9/kg Best rate
Amul - Lite Paneer, 500 gm

Amul - Lite Paneer, 500 gm

1 pack|
4.7(198)
₹168
₹168/pack
₹167/pack Best rate
Amul - Pure Khoa (Dhap), 1 Kg

Amul - Pure Khoa (Dhap), 1 Kg

1 kg|
5(23)
₹301.35
₹301.35/kg
₹297.15/kg Best rate