Logo
Select locationchevron-down
Chilled Chicken Lollipop, 2 Kg Pack
4.5
100 ratings
2 kg
4.5
100 ratings
₹618
₹309/kg
₹303/kg for 10 kgs+
Add 5
₹306/kg for 6 kgs+
Add 3
Highlights
No. of Pcs/Pack
40–70
Fillet Size/pcs
25–50 gm
Weight Variation Per Pack
±25g
Storage Temperature
0-4°C
Compare similar items
More from Hybro
Chilled Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(510)
₹663
₹331.5/kg
₹326.5/kg Best rate
Chilled Chicken Curry Cut, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Curry Cut, 2 Kg Pack

2 kg|
4.4(121)
₹458
₹229/kg
₹223/kg Best rate
Chilled Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(98)
₹470
₹235/kg
₹229/kg Best rate
Chilled Chicken Biryani Cut, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Biryani Cut, 2 Kg Pack

2 kg|
4.5(56)
₹450
₹225/kg
₹219/kg Best rate