Logo
Select locationchevron-down
Oops! Nothing matches your search
Let’s try finding something else that might interest you.
Might we suggest..
99 Harvest - Fried Gram, 1 Kg (IP Pack)

99 Harvest - Fried Gram, 1 Kg (IP Pack)

1 kg|
5(137)
₹119
₹119/kg
₹116/kg Best rate
ZKP - Economy Fried Gram, 5 Kg

ZKP - Economy Fried Gram, 5 Kg

5 kg|
5(109)
₹545
₹109/kg
₹105.8/kg Best rate
Fried Gram/Roasted Channa, 1 Kg (Non IP)

Fried Gram/Roasted Channa, 1 Kg (Non IP)

1 kg|
4.9(121)
₹123.9
₹123.9/kg
₹120.75/kg Best rate
ZKP - Fried Gram, 10 Kg (IP Pack)

ZKP - Fried Gram, 10 Kg (IP Pack)

10 kg|
4.8(55)
₹1,048
₹104.8/kg
₹101.3/kg Best rate
Tripti - Roasted Chana/Fried Gram, 3 Kg

Tripti - Roasted Chana/Fried Gram, 3 Kg

3 kg|
5(90)
₹405
₹135/kg
₹131.67/kg Best rate
Fried Gram, 30 Kg

Fried Gram, 30 Kg

30 kg|
4.8(46)
₹2,918
₹97.27/kg
₹95.77/kg Best rate
Fitoor - Daliya/Fried Gram, 10 Kg (Non IP)

Fitoor - Daliya/Fried Gram, 10 Kg (Non IP)

10 kg|
4.4(46)
₹1,123.5
₹112.35/kg
Tripti - Phutana/Fried Gram, 3 Kg

Tripti - Phutana/Fried Gram, 3 Kg

3 kg|
5(58)
₹390
₹130/kg
₹127.67/kg Best rate
Fried Gram, 1 Kg (IP Pack)

Fried Gram, 1 Kg (IP Pack)

1 kg|
5(71)
₹122
₹122/kg
₹119/kg Best rate
111 - Fried Gram, 30 Kg

111 - Fried Gram, 30 Kg

30 kg|
4.9(42)
₹3,050
₹101.67/kg
₹99.17/kg Best rate
Explore from Goyal Gold
Raw Peanuts, 10 Kg Bag

Raw Peanuts, 10 Kg Bag

10 kg|
5(63)
₹1,675.8
₹167.58/kg