Logo
Select locationchevron-down
Oops! Nothing matches your search
Let’s try finding something else that might interest you.
Might we suggest..
Chilled Chicken Whole With Skin (900 - 1100 gm/pc), 5 Pc/Pack

Chilled Chicken Whole With Skin (900 - 1100 gm/pc), 5 Pc/Pack

5.50 kg|
4.4(143)
₹1,086
₹197.45/kg
₹192.55/kg Best rate
Chilled Chicken Whole with Skin (1200 - 1400 gm/pc), 4 Pc/Pack

Chilled Chicken Whole with Skin (1200 - 1400 gm/pc), 4 Pc/Pack

5.60 kg|
4.9(110)
₹900
₹160.71/kg
₹157.14/kg Best rate
Chicken Whole with Skin (900-1100 gm/pc), 1 Birds/Pack

Chicken Whole with Skin (900-1100 gm/pc), 1 Birds/Pack

1 kg|
4.8(104)
₹200
₹200/kg
₹194/kg Best rate
Chicken Whole with Skin (900 - 1100 gm/pc), 2 Pc/Pack

Chicken Whole with Skin (900 - 1100 gm/pc), 2 Pc/Pack

2.20 kg|
4.5(113)
₹405
₹184.09/kg
Frozen Whole Chicken with Skin, 1 Kg (900-1100 gm/Pc), 1 Pc/Pack

Frozen Whole Chicken with Skin, 1 Kg (900-1100 gm/Pc), 1 Pc/Pack

1 pack|
4.7(89)
₹200
₹200/pack
₹195/pack Best rate
Chicken Whole Bird with Skin (1200-1300 gm), 1 Bird/Pack

Chicken Whole Bird with Skin (1200-1300 gm), 1 Bird/Pack

1 pack|
4.5(104)
₹307
₹307/pack
₹305/pack Best rate
Frozen Chicken Whole with Skin, (1100 - 1300 gm) 1 Pc/Pack

Frozen Chicken Whole with Skin, (1100 - 1300 gm) 1 Pc/Pack

1.20 kg
₹280
₹233.33/kg