Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Aloo Tikki
All

All

Aloo Tikki

Aloo Tikki

Paneer Patty

Paneer Patty

Veg Burger Patty

Veg Burger Patty

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Brand
Brand
McCain - Herb Chilli Potato Patty, 1.5 Kg Pack

McCain - Herb Chilli Potato Patty, 1.5 Kg Pack

1.50 kg|
5(101)
₹271.95
₹181.3/kg
₹222.6/pack Best rate
McCain - Rosti Rounds Patties, 1.5 Kg Pack

McCain - Rosti Rounds Patties, 1.5 Kg Pack

1 pack|
5(74)
₹294
₹294/pack
₹273/pack Best rate
ITC - Herb Chili Potato Patty, 1.5 Kg

ITC - Herb Chili Potato Patty, 1.5 Kg

1.50 kg|
5(95)
₹246.75
₹164.5/kg
₹241.5/pack Best rate
McCain - Aloo Tikki, 1.5 Kg

McCain - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1 pack|
5(47)
₹266.7
₹266.7/pack
₹247.8/pack Best rate
Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1.50 kg|
5(56)
₹260.4
₹173.6/kg
₹247.8/pack Best rate
Hungritos (Iscon Balaji) - Aloo Tikki, 1.5 Kg

Hungritos (Iscon Balaji) - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1.50 kg|
4.9(51)
₹234.15
₹156.1/kg
₹231/pack Best rate
ITC - Aloo Tikki, 1.5 Kg

ITC - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1.50 kg|
4.7(42)
₹257.25
₹171.5/kg
₹252/pack Best rate
Hyfun - Aloo Tikki, 1.5 Kg

Hyfun - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1 pc
₹254.1
₹254.1/pc
₹246.75/pc Best rate
Hyperpure - Premium Spicy Paneer Patty (90-110 gm/pc, 3.8"), 1 Kg (Frozen)

Hyperpure - Premium Spicy Paneer Patty (90-110 gm/pc, 3.8"), 1 Kg (Frozen)

10 pc|
5(64)
₹430.5
₹43.05/pc
₹42/pc Best rate
Hyperpure - Herb Chilli Potato Patty (75 gm/pc, dia-3.5"), 1.5 Kg (Frozen)

Hyperpure - Herb Chilli Potato Patty (75 gm/pc, dia-3.5"), 1.5 Kg (Frozen)

20 pc|
4.9(26)
₹210
₹10.5/pc
₹9.98/pc Best rate