Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Curry Leaves
All

All

Curry Leaves

Curry Leaves

Coriander Leaves

Coriander Leaves

Chicken Curry Cut

Chicken Curry Cut

Thai Curry Paste

Thai Curry Paste

Betel Leaves

Betel Leaves

Dil Leaves

Dil Leaves

Curry Cut

Curry Cut

Mustard Leaves

Mustard Leaves

Halwa

Halwa

Curry Powder

Curry Powder

Pandanus Leaves

Pandanus Leaves

Ras Malai

Ras Malai

Egg Curry Masala

Egg Curry Masala

Gulab Jamun

Gulab Jamun

Kheer

Kheer

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Non veg
Brand
Brand
Curry Leaves (Kari Patta), 100 gm

Curry Leaves (Kari Patta), 100 gm

0.10 kg|
4.8(815)
₹9
₹90/kg
Curry Leaves (Karipatta), 100 gm

Curry Leaves (Karipatta), 100 gm

0.10 kg|
4.9(388)
₹8
₹80/kg
Curry Leaves, 100 gm

Curry Leaves, 100 gm

0.10 kg|
4.7(273)
₹8
₹80/kg
Curry Leaves/Karuveppilai, 100 gm

Curry Leaves/Karuveppilai, 100 gm

1 pack|
4.7(268)
₹6
₹6/pack
₹5/pack Best rate
Coriander Leaves (Kothmir), 1 Kg

Coriander Leaves (Kothmir), 1 Kg

1 kg|
4.6(1K+)
₹71
₹71/kg
₹69/kg Best rate
Coriander Leaves (Dhaniya/Kothimbir), 300 gm

Coriander Leaves (Dhaniya/Kothimbir), 300 gm

0.30 kg|
4.7(841)
₹13
₹43.33/kg
₹40/kg Best rate
Dhaniya/Coriander, 1 Kg

Dhaniya/Coriander, 1 Kg

1 kg|
4.6(787)
₹155
₹155/kg
₹152/kg Best rate
Coriander Leaves (Kothmir), 500 gm

Coriander Leaves (Kothmir), 500 gm

0.50 kg|
4.7(1K+)
₹46
₹92/kg
₹88/kg Best rate
Coriander Leaves/Kothamali Thalai (Mixed Grade), 500 gm

Coriander Leaves/Kothamali Thalai (Mixed Grade), 500 gm

0.50 kg|
4.5(424)
₹33
₹66/kg
₹64/kg Best rate
Dhonepata/Coriander Leaves, 500 gm

Dhonepata/Coriander Leaves, 500 gm

0.50 kg|
4.5(636)
₹83
₹166/kg
₹160/kg Best rate
Dhaniya/Coriander Leaves, 500 gm

Dhaniya/Coriander Leaves, 500 gm

0.50 kg|
4.6(395)
₹49
₹98/kg
₹94/kg Best rate
Chicken Curry Cut, 2 Kg Pack

Chicken Curry Cut, 2 Kg Pack

2 kg|
4.4(178)
₹451
₹225.5/kg
₹221.5/kg Best rate
Chicken Curry Cut, 2Kg Pack

Chicken Curry Cut, 2Kg Pack

2 kg|
4.6(178)
₹536
₹268/kg
₹263/kg Best rate
Namjai - Green Curry Paste (Veg), 1 Kg

Namjai - Green Curry Paste (Veg), 1 Kg

1 pc|
5(152)
₹463.05
₹463.05/pc
₹444.15/pc Best rate
Chilled Chicken Curry Cut,  2Kg Pack

Chilled Chicken Curry Cut, 2Kg Pack

2 kg|
4.5(114)
₹450
₹225/kg
₹220/kg Best rate
Betel Leaf, 10 Pc

Betel Leaf, 10 Pc

2 pc|
4.9(17)
₹14
₹7/pc
Suva/ Dill Leaves, 200 gm

Suva/ Dill Leaves, 200 gm

0.20 kg|
4.8(123)
₹18
₹90/kg
₹85/kg Best rate
Namjai - Red Curry Paste (Veg), 1 Kg

Namjai - Red Curry Paste (Veg), 1 Kg

1 pc|
5(96)
₹453.6
₹453.6/pc
₹434.7/pc Best rate
Fresh Mutton Curry Cut (Goat) (Age >24 Months), 20-40 gm/pc

Fresh Mutton Curry Cut (Goat) (Age >24 Months), 20-40 gm/pc

1 kg|
4.2(153)
₹628
₹628/kg
₹600/kg Best rate
Chicken Curry Cut Skinless without Neck, 2 Kg Pack

Chicken Curry Cut Skinless without Neck, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(173)
₹468
₹234/kg
₹232/kg Best rate