Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Drumstick
All

All

Drumstick

Drumstick

Chicken Drumstick

Chicken Drumstick

Soya Based Protein Snack

Soya Based Protein Snack

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Non veg
Brand
Brand
Drumstick (Shevga), 500 gm

Drumstick (Shevga), 500 gm

0.50 kg|
4.7(384)
₹38
₹76/kg
₹74/kg Best rate
Drumstick, 200 gm

Drumstick, 200 gm

1 pack|
4.8(100)
₹30
₹30/pack
₹29/pack Best rate
Farm Grade Drumstick, 500 gm

Farm Grade Drumstick, 500 gm

0.50 kg|
4.4(197)
₹32
₹64/kg
₹62/kg Best rate
Drumstick/Moringa, 500 gm

Drumstick/Moringa, 500 gm

0.50 kg|
4.8(111)
₹46
₹92/kg
₹88/kg Best rate
Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(150)
₹484
₹242/kg
₹240/kg Best rate
Chicken Drumstick, Cleaned, 2 Kg Pack

Chicken Drumstick, Cleaned, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(189)
₹430
₹215/kg
₹210/kg Best rate
Chilled Chicken Drumsticks, 2Kg Pack

Chilled Chicken Drumsticks, 2Kg Pack

2 kg|
4.7(157)
₹470
₹235/kg
₹230/kg Best rate
Frozen Chicken Drumstick Skinless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Drumstick Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.9(160)
₹450
₹225/kg
₹222.5/kg Best rate
Chilled Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(98)
₹470
₹235/kg
₹229/kg Best rate
Chicken Drumstick, 2 Kg Pack

Chicken Drumstick, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(103)
₹583
₹291.5/kg
₹281.5/kg Best rate
Frozen Chicken Drumstick, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Drumstick, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(210)
₹480
₹240/kg
Mister Veg - Crunchy Soya Chaap Drumstick (Chicken Style), 500 gm (Frozen)

Mister Veg - Crunchy Soya Chaap Drumstick (Chicken Style), 500 gm (Frozen)

0.50 kg|
4.8(23)
₹171.15
₹342.3/kg
₹166.95/pack Best rate