Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Frozen
All

All

Sweet Corn

Sweet Corn

Green Peas

Green Peas

Chicken Breast Boneless

Chicken Breast Boneless

Brownie

Brownie

Tortilla

Tortilla

Veg Momos

Veg Momos

Veg Spring Roll

Veg Spring Roll

Mix Veg

Mix Veg

Chicken Momos

Chicken Momos

Fried Veg Snacks

Fried Veg Snacks

Lava Cakes

Lava Cakes

Broccoli

Broccoli

Chicken Wings

Chicken Wings

Whipped Cream

Whipped Cream

Soyabean Chaap

Soyabean Chaap

Paneer Momos

Paneer Momos

Sausages

Sausages

Tilapia

Tilapia

Burger Buns

Burger Buns

Croissant

Croissant

Fried Chicken Snacks

Fried Chicken Snacks

Chicken Ham

Chicken Ham

Parantha

Parantha

Chapati & Roti

Chapati & Roti

Non Veg Kebab & Tikka

Non Veg Kebab & Tikka

Chicken Burger Patty

Chicken Burger Patty

Chutney

Chutney

Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Mutton Boneless

Mutton Boneless

Mince

Mince

Pepperoni

Pepperoni

Veg Samosa

Veg Samosa

Pita Bread

Pita Bread

Paneer Patty

Paneer Patty

Canned Fruits

Canned Fruits

Veg Kebab & Tikka

Veg Kebab & Tikka

Imported Edamame

Imported Edamame

Veg Kebab

Veg Kebab

Chicken Leg Boneless

Chicken Leg Boneless

Momos Chutney

Momos Chutney

Chicken Drumstick

Chicken Drumstick

Cheese Based Snacks

Cheese Based Snacks

Mix Berries

Mix Berries

Rte Chicken Snacks

Rte Chicken Snacks

Strawberry

Strawberry

Garlic Breads

Garlic Breads

Bacon

Bacon

Seekh Kebab

Seekh Kebab

Curry Cut

Curry Cut

Beans

Beans

Fat

Fat

Snacks

Snacks

Sauce

Sauce

Imported Spring Roll Sheets

Imported Spring Roll Sheets

Whole Chicken With Skin

Whole Chicken With Skin

Chicken Burger Patty

Chicken Burger Patty

Crab

Crab

Idli

Idli

Veg Burger Patty

Veg Burger Patty

Dips

Dips

Chicken Delight

Chicken Delight

Avocado

Avocado

Choco Lava

Choco Lava

Blueberry

Blueberry

Cauliflower

Cauliflower

Pizza Dough Balls

Pizza Dough Balls

Cakes

Cakes

Bao Bun

Bao Bun

Brownie

Brownie

Biryani Cut

Biryani Cut

Chicken Biryani

Chicken Biryani

Veg Biryani

Veg Biryani

Veg Gravies

Veg Gravies

Mango

Mango

Chicken Thigh Boneless

Chicken Thigh Boneless

Cheese Chilli Toasts

Cheese Chilli Toasts

Pomfret

Pomfret

Mutton Soup Bones

Mutton Soup Bones

Salami

Salami

Veg Nuggets

Veg Nuggets

Dough

Dough

Carrots

Carrots

Raspberry

Raspberry

Momos

Momos

Breakfast Poha

Breakfast Poha

Carcass

Carcass

Jamun

Jamun

Processed Seafood

Processed Seafood

Seer

Seer

Edamame

Edamame

Squid

Squid

Duck

Duck

Salmon

Salmon

Baby Corn

Baby Corn

Chicken Topping

Chicken Topping

Anchovy

Anchovy

Button Mushroom

Button Mushroom

Soya Based Protein Snack

Soya Based Protein Snack

Marinated Chicken Wings

Marinated Chicken Wings

Naan

Naan

Pizza Base

Pizza Base

Mackerel

Mackerel

Surmai

Surmai

Sardine

Sardine

Blackberry

Blackberry

Ras Malai

Ras Malai

Liver

Liver

Vegetable Upma

Vegetable Upma

Chicken Samosa

Chicken Samosa

Eggs

Eggs

Custard Apple

Custard Apple

Oatmeal

Oatmeal

Chicken Curry Cut

Chicken Curry Cut

Kidney

Kidney

Chicken Spring Roll

Chicken Spring Roll

Paneer Snacks

Paneer Snacks

Cranberry

Cranberry

Guava

Guava

Shahi Tukda

Shahi Tukda

Gulab Jamun

Gulab Jamun

Jackfruit

Jackfruit

Red Currant

Red Currant

Black Currant

Black Currant

Pomegranate

Pomegranate

Dry Veg

Dry Veg

Octopus

Octopus

Tandoori Chicken

Tandoori Chicken

Panini

Panini

Asian Seabass

Asian Seabass

Cuttle Fish

Cuttle Fish

Khichdi

Khichdi

Scallops

Scallops

Chicken Whole Leg

Chicken Whole Leg

Turkey

Turkey

Imported Canned Vegetable

Imported Canned Vegetable

Chicken Gizzard

Chicken Gizzard

Veg Biryani

Veg Biryani

Pizza

Pizza

Idli & Vada

Idli & Vada

Muffins

Muffins

Chaap

Chaap

Chutneys

Chutneys

Sambar

Sambar

Traditional Fry Breads

Traditional Fry Breads

Pakoda

Pakoda

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Non veg
Brand
Brand
Frozen Sweet Corn, 1 Kg

Frozen Sweet Corn, 1 Kg

1 kg|
4.9(1K+)
₹84
₹84/kg
₹81/kg Best rate
Frozen Green Peas, 1 Kg

Frozen Green Peas, 1 Kg

1 kg|
4.9(847)
₹83
₹83/kg
₹78/kg Best rate
Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.5(880)
₹630
₹315/kg
₹305/kg Best rate
Hyperpure - Walnut Brownie (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

Hyperpure - Walnut Brownie (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

9 pc|
4.8(323)
₹273
₹30.33/pc
₹29.17/pc Best rate
Fresh 2 Go - Whole Wheat Tortilla Wrap, 10 Inch (RTC), 768 gm (Pack of 12) (Frozen)

Fresh 2 Go - Whole Wheat Tortilla Wrap, 10 Inch (RTC), 768 gm (Pack of 12) (Frozen)

12 pc|
4.8(234)
₹151
₹12.58/pc
₹12.33/pc Best rate
Hyperpure - Double Chocochip Brownie (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

Hyperpure - Double Chocochip Brownie (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

9 pc|
4.8(236)
₹273
₹30.33/pc
₹29.17/pc Best rate
Prasuma - Chef Momo Veg, 1 Kg (Frozen)

Prasuma - Chef Momo Veg, 1 Kg (Frozen)

1 kg|
4.9(201)
₹257.25
₹257.25/kg
₹253.05/pack Best rate
Eat Happy (HDD) - Veg Spring Roll, 38 gm/pc (Pack of 25) (Frozen)

Eat Happy (HDD) - Veg Spring Roll, 38 gm/pc (Pack of 25) (Frozen)

25 pc|
5(230)
₹219.45
₹8.78/pc
₹8.61/pc Best rate
Frozen Mix Veg, 1 Kg

Frozen Mix Veg, 1 Kg

1 kg|
4.9(187)
₹95
₹95/kg
₹89/kg Best rate
Prasuma - Chef Momo Chicken, 1 Kg (Frozen)

Prasuma - Chef Momo Chicken, 1 Kg (Frozen)

1 kg|
4.9(221)
₹262.5
₹262.5/kg
₹258.3/pack Best rate
a3f - Mix Veg Momo, 20 gm/pc (Pack of 25), Frozen

a3f - Mix Veg Momo, 20 gm/pc (Pack of 25), Frozen

25 pc|
4.7(247)
₹139.65
₹5.59/pc
₹5.54/pc Best rate
a3f - Chicken Momo, 20 gm/pc (Pack of 25), Frozen

a3f - Chicken Momo, 20 gm/pc (Pack of 25), Frozen

25 pc|
4.8(255)
₹159.6
₹6.38/pc
₹6.22/pc Best rate
Hyperpure - Potato Cheese Balls (45-50 pcs/pack), 1 Kg (Frozen)

Hyperpure - Potato Cheese Balls (45-50 pcs/pack), 1 Kg (Frozen)

1 pack|
4.9(157)
₹241.5
₹241.5/pack
₹231/pack Best rate
Fresh 2 Go - Frozen 10" Plain Tortilla Wrap (RTC), 768 gm (Pack of 12)

Fresh 2 Go - Frozen 10" Plain Tortilla Wrap (RTC), 768 gm (Pack of 12)

12 pc|
5(141)
₹151
₹12.58/pc
₹12.33/pc Best rate
Hyperpure - Molten Choco Lava (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

Hyperpure - Molten Choco Lava (80 gm/pc), 720 gm (Frozen)

9 pc|
4.7(141)
₹262.5
₹29.17/pc
₹28/pc Best rate
Frozen Broccoli, 1 Kg

Frozen Broccoli, 1 Kg

1 kg|
4.6(263)
₹182
₹182/kg
₹179/kg Best rate
Frozen Chicken Wings Whole, 2 Kg

Frozen Chicken Wings Whole, 2 Kg

2 kg|
4.7(189)
₹380
₹190/kg
₹185/kg Best rate
Tropolite - Frozen Whip Topping (Premium, Non-Dairy), 1 Kg

Tropolite - Frozen Whip Topping (Premium, Non-Dairy), 1 Kg

1 kg|
5(173)
₹159.6
₹159.6/kg
₹157.5/pc Best rate
Tropolite - Frozen Ecotrop Whip Topping (Non-Dairy), 1 Kg

Tropolite - Frozen Ecotrop Whip Topping (Non-Dairy), 1 Kg

1 kg|
4.8(120)
₹134.4
₹134.4/kg
₹132.3/pc Best rate
Eat Happy (HDD) - Frozen Soya Chaap, 1 Kg

Eat Happy (HDD) - Frozen Soya Chaap, 1 Kg

1 kg|
5(149)
₹100.8
₹100.8/kg
₹98.7/pack Best rate