Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Gajar
All

All

Carrots

Carrots

Carrots

Carrots

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Carrots (Big), 1 Kg

Carrots (Big), 1 Kg

1 kg|
4.8(1K+)
₹58
₹58/kg
₹57/kg Best rate
Orange Carrot (Ooty), 1 Kg

Orange Carrot (Ooty), 1 Kg

1 kg|
4.6(639)
₹48
₹48/kg
₹46/kg Best rate
Carrot Orange, 2 Kg

Carrot Orange, 2 Kg

2 kg|
4.7(682)
₹136
₹68/kg
₹65/kg Best rate
Orange Carrot, 1 Kg

Orange Carrot, 1 Kg

1 kg|
4.7(536)
₹47
₹47/kg
₹44/kg Best rate
Carrots (Small), 1 Kg

Carrots (Small), 1 Kg

1 kg|
4.7(157)
₹39
₹39/kg
₹38/kg Best rate
Carrot (Ooty) (Mix Size), 1 Kg

Carrot (Ooty) (Mix Size), 1 Kg

1 kg|
4.4(266)
₹63
₹63/kg
₹61/kg Best rate
Carrots, 500 gm

Carrots, 500 gm

0.50 kg|
4.6(456)
₹27
₹54/kg
₹52/kg Best rate
Orange Carrot (Mix size), 1 Kg

Orange Carrot (Mix size), 1 Kg

1 kg|
4.8(356)
₹61
₹61/kg
₹57/kg Best rate
Carrots (Ooty), 1 Kg

Carrots (Ooty), 1 Kg

1 kg|
5(102)
₹71
₹71/kg
₹69/kg Best rate
Orange Carrot (Ooty) Mixed Size, 1 Kg

Orange Carrot (Ooty) Mixed Size, 1 Kg

1 kg|
4.5(151)
₹47
₹47/kg
₹46/kg Best rate
Frozen Carrot, 1 Kg

Frozen Carrot, 1 Kg

1 kg|
5(34)
₹57
₹57/kg
₹51/kg Best rate
Baby Carrots, 100 gm

Baby Carrots, 100 gm

0.10 kg|
4.5(31)
₹29
₹290/kg
Grated Carrot, 250 gm

Grated Carrot, 250 gm

1 pack|
4.1(24)
₹24
₹24/pack
₹23/pack Best rate
Frozen Carrot, 500 gm

Frozen Carrot, 500 gm

1 pack|
4.9(28)
₹46
₹46/pack
₹45/pack Best rate
Fresh Carrot (Diced), 800 gm

Fresh Carrot (Diced), 800 gm

1 pack|
4.2(20)
₹76
₹76/pack
₹73/pack Best rate
Carrots - Small to Medium (Farm Grade), 2 Kg

Carrots - Small to Medium (Farm Grade), 2 Kg

2 kg|
4.5(201)
₹80
₹40/kg
₹38.5/kg Best rate