Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Leg
All

All

Chicken Leg Boneless

Chicken Leg Boneless

Chicken Whole Leg

Chicken Whole Leg

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Non veg
Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
5(260)
₹620
₹310/kg
₹306/kg Best rate
Chilled Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
5(173)
₹630
₹315/kg
₹310/kg Best rate
Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.7(255)
₹670
₹335/kg
₹327.5/kg Best rate
Chicken Leg Boneless, 2 Kg (Pack)

Chicken Leg Boneless, 2 Kg (Pack)

2 kg|
5(281)
₹691
₹345.5/kg
₹335.5/kg Best rate
Fresh Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

Fresh Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.5(251)
₹772
₹386/kg
₹382/kg Best rate
Frozen Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(216)
₹630
₹315/kg
₹300/kg Best rate
Chicken Whole Leg, 2 Kg Pack

Chicken Whole Leg, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(118)
₹470
₹235/kg
₹229/kg Best rate
Chicken Zinger Fillet (Leg Boneless Cut), 2 Kg

Chicken Zinger Fillet (Leg Boneless Cut), 2 Kg

2 kg|
4.3(99)
₹620
₹310/kg
₹306/kg Best rate
Chicken Whole Leg Skinless, Cleaned, 2 Kg pack

Chicken Whole Leg Skinless, Cleaned, 2 Kg pack

2 kg|
4.8(77)
₹586
₹293/kg
₹288/kg Best rate
Frozen Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(195)
₹760
₹380/kg
₹375/kg Best rate
Frozen Chicken Whole Leg Skinless (190 - 230 gm/pc), 2 Kg Pack

Frozen Chicken Whole Leg Skinless (190 - 230 gm/pc), 2 Kg Pack

2 kg
₹485
₹242.5/kg