Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Lettuce Kg
Lettuce

Lettuce

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Lettuce Iceberg, 1 Kg

Lettuce Iceberg, 1 Kg

1 kg|
4.5(595)
₹99
₹99/kg
₹97/kg Best rate
Lettuce Iceberg (Bulk), 1 Kg

Lettuce Iceberg (Bulk), 1 Kg

1 kg|
4.7(381)
₹96
₹96/kg
₹90/kg Best rate
Lettuce (Iceberg), 1 Kg

Lettuce (Iceberg), 1 Kg

1 pc|
4.3(284)
₹113
₹113/pc
₹109/pc Best rate
Lettuce Iceberg, 0.9 - 1.1 Kg

Lettuce Iceberg, 0.9 - 1.1 Kg

1 kg|
4.3(218)
₹258
₹258/kg
₹253/kg Best rate
Lettuce Green Curly/Leafy, 250 gm

Lettuce Green Curly/Leafy, 250 gm

0.25 kg|
4.8(376)
₹35
₹140/kg
Lettuce Iceberg, 900 - 1100 gm

Lettuce Iceberg, 900 - 1100 gm

1 kg|
4.6(400)
₹160
₹160/kg
₹150/kg Best rate
Lettuce Curly Green, 200 gm

Lettuce Curly Green, 200 gm

0.20 kg|
4.6(322)
₹40
₹200/kg
₹190/kg Best rate
Lettuce Romaine, 250 gm

Lettuce Romaine, 250 gm

0.25 kg|
4.7(158)
₹46
₹184/kg
₹180/kg Best rate
Lettuce Iceberg (300 - 400 gm)

Lettuce Iceberg (300 - 400 gm)

0.35 kg|
4.6(566)
₹36
₹102.86/kg
₹35/pack Best rate
Lettuce Iceberg, 300-400 gm

Lettuce Iceberg, 300-400 gm

0.40 kg|
4.5(635)
₹50
₹125/kg
₹46/pc Best rate
Lettuce Iceberg, 500 gm

Lettuce Iceberg, 500 gm

0.50 kg|
4.8(464)
₹85
₹170/kg
₹164/kg Best rate
Lettuce Lollo Rosso Red, 250 gm

Lettuce Lollo Rosso Red, 250 gm

0.25 kg|
4.8(116)
₹54
₹216/kg
₹212/kg Best rate
Lettuce Arugula, 100 gm

Lettuce Arugula, 100 gm

1 pack|
4.8(134)
₹39
₹39/pack
₹38/pack Best rate
Lettuce Green (Curly/Leafy), 250 gm

Lettuce Green (Curly/Leafy), 250 gm

0.25 kg|
4.5(236)
₹72
₹288/kg
₹71/pack Best rate
Lettuce Roquette/Arugula, 250 gm

Lettuce Roquette/Arugula, 250 gm

0.25 kg|
4.6(87)
₹44
₹176/kg
₹172/kg Best rate
Lettuce Iceberg (200 - 500 gm), 1 Pc

Lettuce Iceberg (200 - 500 gm), 1 Pc

0.35 kg|
4.5(183)
₹48
₹137.14/kg
₹47/pc Best rate
Hydroponic Lettuce Green Curly/Leafy, 250 gm

Hydroponic Lettuce Green Curly/Leafy, 250 gm

1 pack
₹66
₹66/pack
₹65/pack Best rate
Lettuce Red, 200 gm

Lettuce Red, 200 gm

0.20 kg|
4.8(81)
₹78
₹390/kg
₹380/kg Best rate
Lettuce Romain, 500 gm

Lettuce Romain, 500 gm

0.50 kg|
5(70)
₹120
₹240/kg
₹236/kg Best rate
Hydroponic Lettuce Lollo Rosso/Red, 250 gm

Hydroponic Lettuce Lollo Rosso/Red, 250 gm

1 pack
₹66
₹66/pack
₹65/pack Best rate