Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Slice
All

All

Olives

Olives

Canned Mushroom

Canned Mushroom

Jalapenoes

Jalapenoes

Canned Fruits

Canned Fruits

Red Paprika

Red Paprika

Gherkins

Gherkins

Salami

Salami

Almonds

Almonds

Cakes

Cakes

Chicken Ham

Chicken Ham

Mango

Mango

Pistachios

Pistachios

Salmon

Salmon

Canned Vegetable

Canned Vegetable

Imported Canned Pickle

Imported Canned Pickle

Cheese Slice

Cheese Slice

Processed Cheese

Processed Cheese

Palta

Palta

Toaster

Toaster

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Non veg
Brand
Brand
Habit - Black Sliced Olives, (430 - 440 gm)

Habit - Black Sliced Olives, (430 - 440 gm)

1 pc|
5(242)
₹136.5
₹136.5/pc
₹131.25/pc Best rate
Golden Crown - Mushroom Slices, 800 gm

Golden Crown - Mushroom Slices, 800 gm

1 pc|
5(117)
₹69
₹69/pc
₹66/pc Best rate
Habit - Jalapeno Sliced, 680 gm

Habit - Jalapeno Sliced, 680 gm

1 pc|
5(180)
₹85.05
₹85.05/pc
Golden Crown - Pineapple Slice, 850 gm

Golden Crown - Pineapple Slice, 850 gm

1 pc|
5(165)
₹107.1
₹107.1/pc
₹102.9/pc Best rate
Sarwar - Sliced Black Olives, (3 - 3.5 Kg) Tin

Sarwar - Sliced Black Olives, (3 - 3.5 Kg) Tin

1 pc|
5(245)
₹646.8
₹646.8/pc
₹620.55/pc Best rate
Habit - Olives Black Sliced, 3 Kg

Habit - Olives Black Sliced, 3 Kg

3 kg|
5(156)
₹695.1
₹231.7/kg
₹666.75/pc Best rate
Golden Crown - Jalapeno Slices, 670 - 680 gm

Golden Crown - Jalapeno Slices, 670 - 680 gm

1 pc|
5(172)
₹78.75
₹78.75/pc
₹75.6/pc Best rate
Neo - Sliced Jalapeno, 3 Kg Pouch

Neo - Sliced Jalapeno, 3 Kg Pouch

3 kg|
5(89)
₹204.75
₹68.25/kg
Golden Crown - Jalapeno Slices, 3 Kg Tin

Golden Crown - Jalapeno Slices, 3 Kg Tin

3 kg|
5(130)
₹269.85
₹89.95/kg
₹258.3/pc Best rate
Habit - Jalapeno Sliced, 2.9 Kg

Habit - Jalapeno Sliced, 2.9 Kg

2.90 kg|
5(180)
₹267.75
₹92.33/kg
₹257.25/pc Best rate
Frutin's - Red Paprika Sliced, 850 gm

Frutin's - Red Paprika Sliced, 850 gm

1 pc|
5(98)
₹114.45
₹114.45/pc
₹107.1/pc Best rate
Sarwar - Jalapeno Slices, 670 gm

Sarwar - Jalapeno Slices, 670 gm

1 pc|
4.9(363)
₹68.25
₹68.25/pc
₹65.1/pc Best rate
Strozzi - Sliced Black Olives, 3 Kg

Strozzi - Sliced Black Olives, 3 Kg

3 kg|
5(106)
₹582.75
₹194.25/kg
₹559.65/pc Best rate
Sarwar - Jalapeno Sliced, 2.9-3 Kg

Sarwar - Jalapeno Sliced, 2.9-3 Kg

2.90 kg|
5(284)
₹247.8
₹85.45/kg
₹236.25/pc Best rate
Neo - Sliced Jalapenos, 2.9 Kg (Can)

Neo - Sliced Jalapenos, 2.9 Kg (Can)

3 kg|
5(68)
₹220.5
₹73.5/kg
Habit - Gherkins Sliced, 680 gm

Habit - Gherkins Sliced, 680 gm

1 pc|
5(56)
₹81.9
₹81.9/pc
₹77.7/pc Best rate
Habit - Pineapple Sliced, 850 gm

Habit - Pineapple Sliced, 850 gm

1 pc|
5(75)
₹109.2
₹109.2/pc
₹105/pc Best rate
Frutin's - Jalapeno Sliced, 3 Kg

Frutin's - Jalapeno Sliced, 3 Kg

3 kg|
5(81)
₹289.8
₹96.6/kg
₹281.4/pc Best rate
Meatzza - Chicken Plain Salami Slice, 1 Kg

Meatzza - Chicken Plain Salami Slice, 1 Kg

1 kg|
5(70)
₹346.5
₹346.5/kg
₹344.4/pack Best rate
Golden Crown - Red Paprika (Sliced), 670-680 gm

Golden Crown - Red Paprika (Sliced), 670-680 gm

1 pc|
5(93)
₹114.45
₹114.45/pc
₹109.2/pc Best rate