Logo
Select locationchevron-down
Search Results For Thigh
All

All

Chicken Thigh Boneless

Chicken Thigh Boneless

Non Veg Kebab & Tikka

Non Veg Kebab & Tikka

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Non veg
Brand
Brand
Chicken Thigh Boneless, Cleaned, 2 Kg Pack

Chicken Thigh Boneless, Cleaned, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(487)
₹724
₹362/kg
₹357/kg Best rate
Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(157)
₹628
₹314/kg
₹312.5/kg Best rate
Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg  Pack

Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
5(128)
₹660
₹330/kg
₹327.5/kg Best rate
Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(134)
₹687
₹343.5/kg
₹340.5/kg Best rate
Chicken Thigh Boneless, 2Kg Pack

Chicken Thigh Boneless, 2Kg Pack

2 kg|
4.6(164)
₹710
₹355/kg
₹345/kg Best rate
Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(128)
₹700
₹350/kg
₹344/kg Best rate
Frozen Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(124)
₹620
₹310/kg
₹306/kg Best rate
Hyperpure - Tandoori Chicken Tikka (Thigh) (30-35 pcs/pack), 1 Kg (Frozen)

Hyperpure - Tandoori Chicken Tikka (Thigh) (30-35 pcs/pack), 1 Kg (Frozen)

1 kg|
4.9(24)
₹555.45
₹555.45/kg
₹544.95/kg Best rate
Chicken Thigh Boneless, 1 Kg (DD)

Chicken Thigh Boneless, 1 Kg (DD)

1 kg
₹315
₹315/kg
Frozen Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg
₹880
₹440/kg
₹425/kg Best rate
Chicken Thigh Tikka Cut (25-35 gm/pc), 2 Kg Pack

Chicken Thigh Tikka Cut (25-35 gm/pc), 2 Kg Pack

1 pack|
4.2(15)
₹1,000
₹1,000/pack