Logo
Select locationchevron-down
Oops! Nothing matches your search
Let’s try finding something else that might interest you.
Might we suggest..
Morde - Dark Compound (CO D15), 500 gm

Morde - Dark Compound (CO D15), 500 gm

0.50 kg|
5(346)
₹172.2
₹344.4/kg
₹168/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Dark Compound Chocolate Slab, 500 gm

Van Houten (By Barry Callebaut) - Dark Compound Chocolate Slab, 500 gm

0.50 kg|
4.9(125)
₹147
₹294/kg
₹144.9/pc Best rate
Morde - White Compound (CO W33), 500 gm

Morde - White Compound (CO W33), 500 gm

0.50 kg|
5(150)
₹193.2
₹386.4/kg
₹186.9/pc Best rate
Morde - Milk Compound (CO M21), 500 gm

Morde - Milk Compound (CO M21), 500 gm

0.50 kg|
5(108)
₹180.6
₹361.2/kg
₹176.4/pc Best rate
2M - Dark Classic Compound, 500 gm

2M - Dark Classic Compound, 500 gm

0.50 kg|
5(157)
₹151.2
₹302.4/kg
₹149.1/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - White Compound Chocolate Slab, 500 gm

Van Houten (By Barry Callebaut) - White Compound Chocolate Slab, 500 gm

0.50 kg|
5(77)
₹165.9
₹331.8/kg
₹159.6/pc Best rate
2M - Milk Compound, 500 gm

2M - Milk Compound, 500 gm

0.50 kg|
5(75)
₹159.6
₹319.2/kg
₹156.45/pc Best rate
2M - Dark Compound CP-11, 500 gm

2M - Dark Compound CP-11, 500 gm

0.50 kg|
5(67)
₹144.9
₹289.8/kg
₹142.8/pc Best rate
2M - Dark Compound CP-16, 500 gm

2M - Dark Compound CP-16, 500 gm

0.50 kg|
5(78)
₹151.2
₹302.4/kg
₹149.1/pc Best rate
2M - White Compound, 500 gm

2M - White Compound, 500 gm

0.50 kg|
4.9(53)
₹169.05
₹338.1/kg
₹166.95/pc Best rate
Explore from Van Houten
Van Houten (By Barry Callebaut) - Dark Compound Chocolate Slab, 500 gm

Van Houten (By Barry Callebaut) - Dark Compound Chocolate Slab, 500 gm

0.50 kg|
4.9(125)
₹147
₹294/kg
₹144.9/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Dark Chocolate Slab (46.5% Dark), 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Dark Chocolate Slab (46.5% Dark), 1 Kg

1 kg|
5(137)
₹867.3
₹867.3/kg
₹865.2/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Cocoa Powder (Medium Brown 10/12), 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Cocoa Powder (Medium Brown 10/12), 1 Kg

1 kg|
5(144)
₹966
₹966/kg
₹951.3/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - White Compound Chocolate Slab, 500 gm

Van Houten (By Barry Callebaut) - White Compound Chocolate Slab, 500 gm

0.50 kg|
5(77)
₹165.9
₹331.8/kg
₹159.6/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Milk Compound Chocolate Slab, 500 gm

Van Houten (By Barry Callebaut) - Milk Compound Chocolate Slab, 500 gm

0.50 kg|
5(57)
₹163.8
₹327.6/kg
₹321.3/kg Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Semi Sweet Dark Compound, 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Semi Sweet Dark Compound, 1 Kg

1 kg|
5(26)
₹378
₹378/kg
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Milk Chocolate Couverture (35.6%), 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Milk Chocolate Couverture (35.6%), 1 Kg

1 kg|
5(37)
₹997.5
₹997.5/kg
₹993.3/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Dark Chocolate Couverture (55% Dark), 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Dark Chocolate Couverture (55% Dark), 1 Kg

1 kg|
4.7(30)
₹1,239
₹1,239/kg
₹1,218/pc Best rate
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Intense Dark Compound, 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional Intense Dark Compound, 1 Kg

1 kg|
5(23)
₹358.05
₹358.05/kg
Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional White Chocolate Couverture (29.3%), 1 Kg

Van Houten (By Barry Callebaut) - Professional White Chocolate Couverture (29.3%), 1 Kg

1 kg|
4.4(20)
₹1,312.5
₹1,312.5/kg
₹1,308.3/pc Best rate