Select location
chevron-down
Search items or categories
Login/Signup
direction-line
How it works
order-history
Products
FAQs
Register
Log In
Home
Sauces & Seasoning
Mayonnaise, Dips & Dressings
Veeba - Mexican Style Dressing, 1 Kg
Veeba - Mexican Style Dressing, 1 Kg
4.9
79 ratings
1 kg
4.9
79 ratings
₹204.75
₹204.75/kg
ADD
₹200.55/kg for 6 kgs+
Add 6
₹201.6/kg for 3 kgs+
Add 3
Highlights
Recommended Use
Suitable for all salads, veg or non-veg
Cuisines
Mexican, Healthy
Shelf Life
4 months
Key Ingredients
Refined soya bean oil, tomato paste, milk solids, onion, garlic, capsicum, spices, condiments
Product details
Storage Instructions
Store in a cool and dry place
Refrigerate after opening
Compare similar items
Product
Veeba - Mexican Style Dressing, 1 Kg
1 kg
ADD
Veeba - Salsa, 1 Kg
1 kg
ADD
Cremica - Salsa Mexicana Sauce, 1 Kg
1 kg
ADD
Food Craft (Del Monte) - Chunky Salsa Sauce, 1 Kg
1 pc
ADD
Rating
4.9
(79)
5
(101)
4.9
(31)
-
Price
₹204.75
₹127.05
₹127.05
₹106.05
More from Veeba
ADD
+
Veeba - Eggless Mayonnaise Professional, 1 Kg
1 pack
|
5
(466)
₹116.55
₹116.55/pack
₹114.45/pack Best rate
ADD
+
Veeba - Chipotle Style Dip, 1 Kg
1 kg
|
4.9
(315)
₹221.55
₹221.55/kg
₹215.25/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachet, 8 gm (Pack of 100 Sachets)
100 pc
|
5
(347)
₹80.85
₹0.81/pc
ADD
+
Veeba - Creamy Cheese Blend, 1 Kg
1 kg
|
5
(311)
₹177.45
₹177.45/kg
₹172.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Barbeque Sauce, 1 Kg
1 kg
|
5
(349)
₹173.25
₹173.25/kg
₹157.5/kg Best rate
ADD
+
Veeba - White Cheese Dressing, 1 Kg
1 pc
|
5
(315)
₹178.5
₹178.5/pc
₹177.45/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Chocolate Topping Professional (Tasty Pixel), 1.3 Kg
1.30 kg
|
5
(294)
₹200.55
₹154.27/kg
₹152.65/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachets (Classic), 8 gm (Pack of 100)
100 pc
|
5
(411)
₹69.3
₹0.69/pc
ADD
+
Veeba - Veg Mayonnaise Tandoori, 1 Kg
1 kg
|
5
(199)
₹231
₹231/kg
₹226.8/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Cheese and Jalapeno Dip, 1 Kg
1 kg
|
5
(222)
₹173.25
₹173.25/kg
₹165.9/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Eggless Vegetarian Mayonnaise (Tasty Pixel), 1 Kg
1 kg
|
5
(212)
₹92.4
₹92.4/kg
₹88.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Pasta & Pizza Sauce Herby Tomato, 1 Kg
1 kg
|
5
(168)
₹177.45
₹177.45/kg
₹172.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Thousand Island Dressing, 1 Kg
1 kg
|
5
(143)
₹195.3
₹195.3/kg
₹192.15/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Garlic Chilli Spread, 1 Kg
1 kg
|
5
(129)
₹160.65
₹160.65/kg
₹157.5/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachet (Tasty Pixel), 8 gm (Pack of 100 Sachets)
100 pc
|
5
(319)
₹66.15
₹0.66/pc
₹0.64/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Eggless Mayonnaise (Premium), 1 Kg
1 kg
|
5
(133)
₹170.1
₹170.1/kg
₹169.05/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup (Tasty Pixel), 1.2 Kg
1 pc
|
5
(136)
₹82.95
₹82.95/pc
₹81.9/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Pizza and Pasta Chef's Choice, 1 Kg
1 kg
|
5
(192)
₹138.6
₹138.6/kg
₹135.45/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Schezwan Sauce, 1 Kg
1 kg
|
5
(135)
₹177.45
₹177.45/kg
₹173.25/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tandoori Spread, 1 Kg
1 pc
|
5
(182)
₹225.75
₹225.75/pc
₹221.55/pc Best rate
Veeba - Mexican Style Dressing, 1 Kg
1 kg
4.9
79 ratings
₹204.75
₹204.75
₹204.75/kg
ADD