Select location
chevron-down
Search items or categories
Login/Signup
direction-line
How it works
order-history
Products
FAQs
Register
Log In
Home
Sauces & Seasoning
Mayonnaise, Dips & Dressings
Veeba - Peri Peri Sauce, 1 Kg
Veeba - Peri Peri Sauce, 1 Kg
4.5
30 ratings
1 kg
4.5
30 ratings
₹228.9
₹228.9/kg
ADD
₹225.75/kg for 6 kgs+
Add 6
₹227.85/kg for 3 kgs+
Add 3
Highlights
Recommended Uses
Grilled vegetables, meat, dips, mashed potatoes, wedges, fries
Cuisines
European, Fast food
Shelf Life
6 months
Key Ingredients
Water, vinegar, refined soyabean oil, chilies, garlic, lemon juice, onions, spices, condiments
Product details
Storage Instructions
Cool and dry place
Refrigerate after opening
Compare similar items
Product
Veeba - Peri Peri Sauce, 1 Kg
1 kg
ADD
Veeba - Peri Peri Mayonnaise, 1 Kg
1 pc
ADD
Veeba - Peri Peri Hot Sauce, 1 Kg
1 kg
ADD
Funfoods - Smoky Peri Peri Mayonnaise, 1 Kg
1 pc
ADD
Sunshine - Peri Peri Mayonnaise, 1 Kg
1 kg
ADD
Cremica - Piri Piri Mayonnaise, 1 Kg
1 kg
ADD
Rating
4.5
(30)
5
(135)
5
(81)
4.7
(99)
4.9
(53)
4.2
(15)
Price
₹228.9
₹223.65
₹214.2
₹184.8
₹187.95
₹270.9
More from Veeba
ADD
+
Veeba - Eggless Mayonnaise Professional, 1 Kg
1 pack
|
5
(466)
₹116.55
₹116.55/pack
₹114.45/pack Best rate
ADD
+
Veeba - Chipotle Style Dip, 1 Kg
1 kg
|
4.9
(315)
₹221.55
₹221.55/kg
₹215.25/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachet, 8 gm (Pack of 100 Sachets)
100 pc
|
5
(347)
₹80.85
₹0.81/pc
ADD
+
Veeba - Creamy Cheese Blend, 1 Kg
1 kg
|
5
(311)
₹177.45
₹177.45/kg
₹172.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Barbeque Sauce, 1 Kg
1 kg
|
5
(349)
₹173.25
₹173.25/kg
₹157.5/kg Best rate
ADD
+
Veeba - White Cheese Dressing, 1 Kg
1 pc
|
5
(315)
₹178.5
₹178.5/pc
₹177.45/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Chocolate Topping Professional (Tasty Pixel), 1.3 Kg
1.30 kg
|
5
(294)
₹200.55
₹154.27/kg
₹152.65/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachets (Classic), 8 gm (Pack of 100)
100 pc
|
5
(411)
₹69.3
₹0.69/pc
ADD
+
Veeba - Veg Mayonnaise Tandoori, 1 Kg
1 kg
|
5
(199)
₹231
₹231/kg
₹226.8/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Cheese and Jalapeno Dip, 1 Kg
1 kg
|
5
(222)
₹173.25
₹173.25/kg
₹165.9/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Eggless Vegetarian Mayonnaise (Tasty Pixel), 1 Kg
1 kg
|
5
(212)
₹92.4
₹92.4/kg
₹88.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Pasta & Pizza Sauce Herby Tomato, 1 Kg
1 kg
|
5
(168)
₹177.45
₹177.45/kg
₹172.2/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Thousand Island Dressing, 1 Kg
1 kg
|
5
(143)
₹195.3
₹195.3/kg
₹192.15/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Garlic Chilli Spread, 1 Kg
1 kg
|
5
(129)
₹160.65
₹160.65/kg
₹157.5/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup Sachet (Tasty Pixel), 8 gm (Pack of 100 Sachets)
100 pc
|
5
(319)
₹66.15
₹0.66/pc
₹0.64/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Eggless Mayonnaise (Premium), 1 Kg
1 kg
|
5
(133)
₹170.1
₹170.1/kg
₹169.05/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tomato Ketchup (Tasty Pixel), 1.2 Kg
1 pc
|
5
(136)
₹82.95
₹82.95/pc
₹81.9/pc Best rate
ADD
+
Veeba - Pizza and Pasta Chef's Choice, 1 Kg
1 kg
|
5
(192)
₹138.6
₹138.6/kg
₹135.45/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Schezwan Sauce, 1 Kg
1 kg
|
5
(135)
₹177.45
₹177.45/kg
₹173.25/kg Best rate
ADD
+
Veeba - Tandoori Spread, 1 Kg
1 pc
|
5
(182)
₹225.75
₹225.75/pc
₹221.55/pc Best rate
Veeba - Peri Peri Sauce, 1 Kg
1 kg
4.5
30 ratings
₹228.9
₹228.9
₹228.9/kg
ADD