Logo
Select location
Aizawl
chevron-down
Logo
Select location
Aizawl
chevron-down
empty state image

Oops! Nothing matches your search

Let’s try finding something else that might interest you.

Explore from Chicken & Eggs
Eggs (30 Pcs/ Tray)

Eggs (30 Pcs/ Tray)

30 pc|
4.7(744)
₹207
₹6.9/pc
₹204/tray Best rate
Chicken Breast Boneless Skinless, 2 Kg

Chicken Breast Boneless Skinless, 2 Kg

2 kg|
4.7(377)
₹620
₹310/kg
₹305/kg Best rate
Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Chicken Leg Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.7(255)
₹640
₹320/kg
₹315/kg Best rate
Fresh Chicken Wings With Skin, 2 Kg Pack

Fresh Chicken Wings With Skin, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(300)
₹472
₹236/kg
₹234/kg Best rate
Chicken Tandoori Bird Skinless (700 - 800 gm/pc), 1 Pc/Pack

Chicken Tandoori Bird Skinless (700 - 800 gm/pc), 1 Pc/Pack

1 pc|
4.7(115)
₹230
₹230/pc
₹220/pc Best rate
Chicken Curry Cut Skinless without Neck, 2 Kg Pack

Chicken Curry Cut Skinless without Neck, 2 Kg Pack

2 kg|
4.6(173)
₹410
₹205/kg
₹203/kg Best rate
Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

Chicken Thigh Boneless Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(134)
₹622
₹311/kg
₹308/kg Best rate
Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.5(328)
₹645
₹322.5/kg
₹317.5/kg Best rate
Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

Chicken Drumsticks, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(113)
₹624
₹312/kg
₹309/kg Best rate
Frozen Chicken Drumstick Skinless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Drumstick Skinless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.8(160)
₹491
₹245.5/kg
₹239.5/kg Best rate