Logo
Select location
Chennai
chevron-down
Logo
Select location
Chennai
chevron-down
empty state image

Oops! Nothing matches your search

Let’s try finding something else that might interest you.

Explore from Chicken & Eggs
Eggs (30 Pcs/ Tray)

Eggs (30 Pcs/ Tray)

30 pc|
4.6(660)
₹194
₹6.47/pc
₹191/tray Best rate
Chilled Chicken Breast Boneless, 2Kg Pack

Chilled Chicken Breast Boneless, 2Kg Pack

2 kg|
4.5(487)
₹677
₹338.5/kg
₹334.5/kg Best rate
Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

Frozen Chicken Breast Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.4(483)
₹640
₹320/kg
₹310/kg Best rate
Chilled Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Leg Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.3(173)
₹677
₹338.5/kg
₹334.5/kg Best rate
Chilled Chicken Whole Wings, 2Kg Pack

Chilled Chicken Whole Wings, 2Kg Pack

2 kg|
4.3(176)
₹380
₹190/kg
₹185.5/kg Best rate
Chilled Chicken Curry Cut,  2Kg Pack

Chilled Chicken Curry Cut, 2Kg Pack

2 kg|
4.5(114)
₹469
₹234.5/kg
₹232.5/kg Best rate
Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg  Pack

Chilled Chicken Thigh Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.3(128)
₹689
₹344.5/kg
₹342.5/kg Best rate
Chilled Chicken Shawarma Whole Boneless, 2 Kg Pack

Chilled Chicken Shawarma Whole Boneless, 2 Kg Pack

2 kg|
4.5(120)
₹617
₹308.5/kg
Fresh Chicken Janatha, 5 Kg

Fresh Chicken Janatha, 5 Kg

5 kg|
4.9(85)
₹180
₹36/kg
₹34/kg Best rate
Frozen Chicken Wings Whole, 2 Kg

Frozen Chicken Wings Whole, 2 Kg

2 kg|
4.7(137)
₹380
₹190/kg
₹185/kg Best rate