Logo
Select locationchevron-down

Amul

All

All

Fries

Fries

Curd

Curd

Butter

Butter

Burger Patty

Burger Patty

Khoya

Khoya

Paneer

Paneer

Cream

Cream

Cheese

Cheese

Margarine

Margarine

Milk & Milk Powder

Milk & Milk Powder

Ghee

Ghee

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Fries
Toned Curd
Salted Butter
Veg Burger Patty
Type
Type
Amul - French Fries 9 mm, 2.5 Kg

Amul - French Fries 9 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(438)
₹313.95
₹125.58/kg
₹117.18/kg Best rate
Amul - Innovita Fries 9 mm, 2.5 Kg

Amul - Innovita Fries 9 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.8(218)
₹299.25
₹119.7/kg
₹113.4/kg Best rate
Amul - French Fries 6 mm, 2.5 Kg

Amul - French Fries 6 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(361)
₹313.95
₹125.58/kg
₹117.18/kg Best rate
Amul - Masti Curd, 1 Kg

Amul - Masti Curd, 1 Kg

1 kg|
4.8(310)
₹79.8
₹79.8/kg
Amul - Masti Curd, 5 Kg Bucket

Amul - Masti Curd, 5 Kg Bucket

5 kg|
5(60)
₹405.3
₹81.06/kg
Amul - Innovita Fries 6 mm, 2.5 Kg

Amul - Innovita Fries 6 mm, 2.5 Kg

2.50 kg|
4.9(163)
₹299.25
₹119.7/kg
₹113.4/kg Best rate
Amul - Butter Blisters Chiplets (125 Units/Pack), 1 Kg

Amul - Butter Blisters Chiplets (125 Units/Pack), 1 Kg

125 pc|
5(146)
₹605.85
₹4.85/pc
₹598.5/box Best rate
Amul - Veg Burger Patty, 1.2 Kg

Amul - Veg Burger Patty, 1.2 Kg

1.20 kg|
4.9(63)
₹216.3
₹180.25/kg
₹206.85/pack Best rate
Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

Amul - Aloo Tikki, 1.5 Kg

1.50 kg|
5(56)
₹260.4
₹173.6/kg
₹247.8/pack Best rate
Amul - Pure Khoa (Pindi), 1 Kg

Amul - Pure Khoa (Pindi), 1 Kg

1 kg|
5(73)
₹317.1
₹317.1/kg
₹312.9/kg Best rate
Amul - Lite Paneer, 500 gm

Amul - Lite Paneer, 500 gm

1 pack|
4.7(198)
₹168
₹168/pack
₹167/pack Best rate
Amul - Pure Khoa (Dhap), 1 Kg

Amul - Pure Khoa (Dhap), 1 Kg

1 kg|
5(23)
₹301.35
₹301.35/kg
₹297.15/kg Best rate
Amul - Butter Salted, 500 gm

Amul - Butter Salted, 500 gm

1 pack|
4.9(1K+)
₹285.6
₹285.6/pack
Amul - Fresh Cream, 1 L

Amul - Fresh Cream, 1 L

1 ltr|
4.8(882)
₹247
₹247/ltr
Amul - Processed Cheese Block, 1 Kg

Amul - Processed Cheese Block, 1 Kg

1 kg|
5(836)
₹540.75
₹540.75/kg
Amul - Delicious Margarine, 500 gm

Amul - Delicious Margarine, 500 gm

0.50 kg|
4.9(762)
₹88.2
₹176.4/kg
Amul - Taaza Milk, 1 L

Amul - Taaza Milk, 1 L

1 ltr|
5(601)
₹77
₹77/ltr
Amul - Cheese, Diced Mozzarella, 1 Kg

Amul - Cheese, Diced Mozzarella, 1 Kg

1 kg|
4.9(544)
₹490.35
₹490.35/kg
Amul - Butter (Unsalted), 500 gm

Amul - Butter (Unsalted), 500 gm

1 pc|
4.9(508)
₹289.8
₹289.8/pc
Amul - Cheese Slice, 750 gm

Amul - Cheese Slice, 750 gm

50 slice|
4.9(424)
₹412.65
₹8.25/slice

Buy Amul at wholesale price online

Welcome to Hyperpure, your top choice for premium Amul in Delhi, Gurugram(Gurgaon), Mumbai(Bombay), Noida, Bengaluru, Hyderabad, Ghaziabad, Faridabad, Jaipur, Kolkata, Ahemedabad, Pune, Chennai. Explore our extensive catalog featuring the freshest produce sourced directly from local farmers. As your go-to wholesale seller of fruits and vegetables, Hyperpure caters to businesses, restaurants, and hotels, ensuring top-notch quality and freshness.

Discover a diverse range of in-season delights, from the finest onions to the juiciest tomatoes Hyperpure, an initiative by Zomato, is committed to excellence and convenience, providing a seamless platform for individuals and bulk buyers alike.Elevate your culinary creations with our carefully curated selection.

Whether you're searching for crisp apples or succulent berries, Hyperpure guarantees a delightful and nutritious experience. Trust Hyperpure for quality and freshness in every bite. Shop now and experience the advantage of Hyperpure's commitment to excellence in the world of Amul!