Logo
Select locationchevron-down
left category view

Your Menu Add-ons

Fruits & Vegetables

Fresh Dairy

Butter, Cheese & More

Masala, Salt & Sugar

Sauces & Seasoning

Canned & Imported Items

Chicken & Eggs

Frozen & Instant Food

Packaging Material

Bakery & Chocolates

Cleaning & Consumables

Pulses

Beverages & Mixers

Edible Oils

Flours

Mutton, Duck & Lamb

Dry Fruits & Nuts

Rice & Rice Products

Fish, Prawns & Seafood

Kitchenware

Kitchen Appliances

right category view
All

All

Paneer

Paneer

Fresh Milk & Cream

Fresh Milk & Cream

Curd

Curd

Fresh Cheese

Fresh Cheese

Khoya

Khoya

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Brand
Brand
Malai Paneer
Double Toned Curd
Toned Curd
Fresh Paneer
Type
Type
Milky Mist - Paneer, 1 Kg

Milky Mist - Paneer, 1 Kg

1 kg|
5(737)
₹375
₹375/kg
₹371/kg Best rate
Vallhabha - Double Toned Curd, 950 gm

Vallhabha - Double Toned Curd, 950 gm

1 pack|
4.8(587)
₹63
₹63/pack
₹59.85/pack Best rate
Govind - Dahi, 1 Kg Pouch

Govind - Dahi, 1 Kg Pouch

1 kg|
4.9(461)
₹82.95
₹82.95/kg
₹79.8/kg Best rate
Shudh Garhwal - Malai Paneer, 1 Kg

Shudh Garhwal - Malai Paneer, 1 Kg

1 kg|
4.8(223)
₹356
₹356/kg
₹353/kg Best rate
Gopika - Fresh Paneer, 1 Kg

Gopika - Fresh Paneer, 1 Kg

1 kg|
4.8(556)
₹341
₹341/kg
₹338/kg Best rate
Vangal - Paneer  (Malai), 1 Kg

Vangal - Paneer (Malai), 1 Kg

1 kg|
4.7(154)
₹376
₹376/kg
₹373/kg Best rate
Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 5 Kg

Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 5 Kg

5 kg|
4.7(227)
₹355.95
₹71.19/kg
₹68.04/kg Best rate
Paras - Makhani Dairy Paneer, 1 Kg

Paras - Makhani Dairy Paneer, 1 Kg

1 kg|
4.7(328)
₹321
₹321/kg
₹318/kg Best rate
Aahhaa - Paneer, 1 Kg (Low-Fat)

Aahhaa - Paneer, 1 Kg (Low-Fat)

1 kg|
4.6(381)
₹276
₹276/kg
₹273/kg Best rate
Milky Mist - Bucket Curd, 5 Kg

Milky Mist - Bucket Curd, 5 Kg

5 kg|
4.9(155)
₹517.65
₹103.53/kg
₹102.48/kg Best rate
Gopika - Lite Paneer, 1 Kg

Gopika - Lite Paneer, 1 Kg

1 kg|
4.8(311)
₹303
₹303/kg
₹300/kg Best rate
Dodla - (DTM) Curd, 1 Kg

Dodla - (DTM) Curd, 1 Kg

1 kg|
4.8(198)
₹53.55
₹53.55/kg
₹52.5/kg Best rate
Fresh Paneer (Medium Fat), 1 Kg

Fresh Paneer (Medium Fat), 1 Kg

1 kg|
4.6(618)
₹309
₹309/kg
₹306/kg Best rate
Amul - Masti Curd, 1 Kg

Amul - Masti Curd, 1 Kg

1 kg|
4.8(310)
₹79.8
₹79.8/kg
Madhusudan - Dahi Magic, 1 Kg Pouch

Madhusudan - Dahi Magic, 1 Kg Pouch

1 kg|
4.8(175)
₹79.8
₹79.8/kg
₹78.75/kg Best rate
Vintage - Paneer, 1 Kg

Vintage - Paneer, 1 Kg

1 kg|
4.8(143)
₹350
₹350/kg
₹346/kg Best rate
Milky Mist - Khova, 1 Kg

Milky Mist - Khova, 1 Kg

1 kg|
4.9(180)
₹326.55
₹326.55/kg
₹323.4/kg Best rate
Madhusudan - Dahi Lite, 5 Kg Jar

Madhusudan - Dahi Lite, 5 Kg Jar

5 kg|
4.8(142)
₹354.9
₹70.98/kg
₹67.83/kg Best rate
Milky Mist - Set Curd, 5 Kg

Milky Mist - Set Curd, 5 Kg

5 kg|
4.9(197)
₹490.35
₹98.07/kg
₹95.97/kg Best rate
Dairy Craft - Bocconcini, 200 gm

Dairy Craft - Bocconcini, 200 gm

200 gm|
5(99)
₹140.7
₹0.7/gm
₹138.6/pack Best rate

Buy Fresh Dairy at wholesale price online

Stock up for your restaurant or catering business with high-quality dairy products at wholesale prices. Hyperpure offers a wide range of fresh milk, cheese, paneer, butter, and more, delivered straight to your door. Competitive mandi rates and B2B pricing ensure you get the best value.