Select location
chevron-down
Search items or categories
Login/Signup
direction-line
How it works
order-history
Products
FAQs
Register
Log In
Home
Canned & Imported Items
Japanese, Thai & Oriental
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.5 Kg Bottle
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.5 Kg Bottle
4.9
41 ratings
1.50 kg
4.9
41 ratings
₹547.05
₹364.7/kg
ADD
₹525/pc for 12 pcs+
Add 12
₹536.55/pc for 4 pcs+
Add 4
Compare similar items
Product
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.5 Kg Bottle
1.50 kg
ADD
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.4 Kg Bottle
1.40 kg
ADD
Yoka - Sushi Ginger, 900 gm - 1 Kg
1 pc
ADD
Rating
4.9
(41)
5
(65)
5
(37)
Price
₹547.05
₹546
₹227.85
More from Leng Heng
ADD
+
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.4 Kg Bottle
1.40 kg
|
5
(65)
₹546
₹390/kg
₹518.7/pc Best rate
ADD
+
Leng Heng - Ramen Noodles, 300 gm
300 gm
|
4.2
(23)
₹50.4
₹0.17/gm
Leng Heng - Pickle Ginger, 1.5 Kg Bottle
1.50 kg
4.9
41 ratings
₹547.05
₹547.05
₹364.7/kg
ADD