Logo
Select location
Bengaluru
chevron-down
left category view

Your Menu Add-ons

Fruits & Vegetables

Fresh Dairy

Butter, Cheese & More

Masala, Salt & Sugar

Sauces & Seasoning

Chicken & Eggs

Canned & Imported Items

Packaging Material

Bakery & Chocolates

Frozen & Instant Food

Edible Oils

Beverages & Mixers

Flours

Cleaning & Consumables

Pulses

Custom Packaging

Dry Fruits & Nuts

Fish, Prawns & Seafood

Rice & Rice Products

Kitchenware

Mutton, Duck & Lamb

Kitchen Appliances

right category view
All

All

ITC x HP

ITC x HP

Reusable Round Containers

Reusable Round Containers

Cutlery & Tissues

Cutlery & Tissues

Carry Bags

Carry Bags

Zomato Tapes & Kitchen Wraps

Zomato Tapes & Kitchen Wraps

Meal Trays

Meal Trays

Reusable Rectangular Containers

Reusable Rectangular Containers

Aluminium Containers & Silver Pouches

Aluminium Containers & Silver Pouches

Cups & Paper Boxes

Cups & Paper Boxes

Disposable Tableware

Disposable Tableware

Rice Bowl

Rice Bowl

Eco Friendly Containers

Eco Friendly Containers

Beverage Solutions

Beverage Solutions

Party Experience Boxes

Party Experience Boxes

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Brand
Brand
Paper Bags
Non-Woven Bags
Compostable Bags
Type
Type
Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 80 GSM (W: 18 X G: 12.5 X H: 27 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 80 GSM (W: 18 X G: 12.5 X H: 27 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.9(168)
₹233.1
₹2.33/pc
₹2.19/pc Best rate
Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 80 GSM (W: 21 X G: 12.5 X H: 33 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 80 GSM (W: 21 X G: 12.5 X H: 33 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.9(173)
₹294
₹2.94/pc
₹2.77/pc Best rate
Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 60 GSM (W: 18 X G: 12.5 X H: 27 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 60 GSM (W: 18 X G: 12.5 X H: 27 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.8(136)
₹210
₹2.1/pc
₹1.9/pc Best rate
Kraft Paper Bag, 100 GSM with Handle (W:8.5 x G:6 x H:8.5 Inches) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag, 100 GSM with Handle (W:8.5 x G:6 x H:8.5 Inches) (Pack of 100)

100 pc|
4.6(104)
₹494.55
₹4.95/pc
₹4.78/pc Best rate
Kraft Paper Bag, 100 GSM, With Handle (W:12 X G:7 X H:8 Inches) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag, 100 GSM, With Handle (W:12 X G:7 X H:8 Inches) (Pack of 100)

100 pc|
4.5(90)
₹620.55
₹6.21/pc
₹5.84/pc Best rate
Kraft Paper Bag (SOS 7 Pouch) with Tamper-proof Sticker, 80 GSM (W:17.8 x G:12.5 x H:27 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS 7 Pouch) with Tamper-proof Sticker, 80 GSM (W:17.8 x G:12.5 x H:27 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.9(75)
₹327.6
₹3.28/pc
₹3.08/pc Best rate
V- Bottom Paper Bag, 80 GSM, (W:24 X G:10 X H:42 cm), Pack of 2 Kg

V- Bottom Paper Bag, 80 GSM, (W:24 X G:10 X H:42 cm), Pack of 2 Kg

2 kg|
4.8(71)
₹158.55
₹79.28/kg
₹71.93/kg Best rate
Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 60 GSM (W: 21 X G: 12.5 X H: 33 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS Pouch), 60 GSM (W: 21 X G: 12.5 X H: 33 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.4(76)
₹248.85
₹2.49/pc
₹2.26/pc Best rate
Kraft Paper Bag (SOS 8 Pouch) with Tamper-proof Sticker, 80 GSM (W:21 x G:12.5 x H:33 cm) (Pack of 100)

Kraft Paper Bag (SOS 8 Pouch) with Tamper-proof Sticker, 80 GSM (W:21 x G:12.5 x H:33 cm) (Pack of 100)

100 pc|
4.7(70)
₹383.25
₹3.83/pc
₹3.69/pc Best rate
V- Bottom Paper Bag, 80 GSM, (W:20 X G:8 X H:34 cm), Pack of 2 Kg

V- Bottom Paper Bag, 80 GSM, (W:20 X G:8 X H:34 cm), Pack of 2 Kg

2 kg|
4.7(53)
₹161.7
₹80.85/kg
₹73.5/kg Best rate
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 13x16 Inch (Pack of 120) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 13x16 Inch (Pack of 120) (1 Kg Approx)

120 pc|
4.5(50)
₹254.1
₹2.12/pc
₹2.03/pc Best rate
Kraft Paper Bag, 100 GSM, With Handle (W:11 X G:11 X H:8 Inches), (Pack of 100)

Kraft Paper Bag, 100 GSM, With Handle (W:11 X G:11 X H:8 Inches), (Pack of 100)

100 pc|
4.7(24)
₹998.55
₹9.99/pc
₹9.06/pc Best rate
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 11x14 Inch (Pack of 148) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 11x14 Inch (Pack of 148) (1 Kg Approx)

148 pc|
4.8(38)
₹264.6
₹1.79/pc
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 16x20 Inch (Pack of 62) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 16x20 Inch (Pack of 62) (1 Kg Approx)

62 pc|
5(33)
₹264.6
₹4.27/pc
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 8x10 Inch (Pack of 305) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 8x10 Inch (Pack of 305) (1 Kg Approx)

305 pc|
4.4(44)
₹254.1
₹0.83/pc
₹0.8/pc Best rate
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 24x30 Inch (Pack of 22) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 24x30 Inch (Pack of 22) (1 Kg Approx)

22 pc|
4.3(15)
₹211.05
₹9.59/pc
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 20x26 Inch (Pack of 32) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 20x26 Inch (Pack of 32) (1 Kg Approx)

32 pc|
4.3(15)
₹254.1
₹7.94/pc
₹7.61/pc Best rate
AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 10x12 Inch (Pack of 185) (1 Kg Approx)

AICMT - High Strength Compostable Carry Bags, 10x12 Inch (Pack of 185) (1 Kg Approx)

185 pc|
4.6(41)
₹254.1
₹1.37/pc

Buy Carry Bags at wholesale price online in Bengaluru

Welcome to Hyperpure, your top choice for premium Carry Bags in Delhi, Gurugram(Gurgaon), Mumbai(Bombay), Noida, Bengaluru, Hyderabad, Ghaziabad, Faridabad, Jaipur, Kolkata, Ahemedabad, Pune, Chennai. Explore our extensive catalog featuring the freshest produce sourced directly from local farmers. As your go-to wholesale seller of fruits and vegetables, Hyperpure caters to businesses, restaurants, and hotels, ensuring top-notch quality and freshness.

Discover a diverse range of in-season delights, from the finest onions to the juiciest tomatoes Hyperpure, an initiative by Zomato, is committed to excellence and convenience, providing a seamless platform for individuals and bulk buyers alike.Elevate your culinary creations with our carefully curated selection.

Whether you're searching for crisp apples or succulent berries, Hyperpure guarantees a delightful and nutritious experience. Trust Hyperpure for quality and freshness in every bite. Shop now and experience the advantage of Hyperpure's commitment to excellence in the world of Carry Bags!