Logo
Select location
Yavatmal
chevron-down
left category view

Your Menu Add-ons

Fruits & Vegetables

Fresh Dairy

Butter, Cheese & More

Canned & Imported Items

Sauces & Seasoning

Masala, Salt & Sugar

Chicken & Eggs

Packaging Material

Frozen & Instant Food

Bakery & Chocolates

Edible Oils

Beverages & Mixers

Cleaning & Consumables

Pulses

Flours

Rice & Rice Products

Dry Fruits & Nuts

Fish, Prawns & Seafood

Mutton, Duck & Lamb

Kitchenware

Kitchen Appliances

right category view
All

All

Fries

Fries

Wraps, Parathas & Base

Wraps, Parathas & Base

Momos, Spring Rolls & Samosas

Momos, Spring Rolls & Samosas

Burger Patty

Burger Patty

Fast Food Snacks - Veg

Fast Food Snacks - Veg

Cold Cuts

Cold Cuts

RTE Gravies & Base

RTE Gravies & Base

Gulab Jamun & Other Sweets

Gulab Jamun & Other Sweets

RTC Ingredients

RTC Ingredients

Fast Food Snacks - Non-Veg

Fast Food Snacks - Non-Veg

South Indian

South Indian

Bread & Buns

Bread & Buns

Cakes, Brownies & Chocolavas

Cakes, Brownies & Chocolavas

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Non veg
Brand
Brand
Choco Lava
Cakes
Brownie
Muffins
Type
Type
Baker Circle - Baked Cheesecake Slice, 180 gm/pc (Pack of 12) (Frozen)

Baker Circle - Baked Cheesecake Slice, 180 gm/pc (Pack of 12) (Frozen)

12 pc|
4.3(25)
₹1,102.5
₹91.88/pc
₹90.91/pc Best rate
Baker Circle - Nut Brownie, 95 gm/pc (Pack of 20) (Frozen)

Baker Circle - Nut Brownie, 95 gm/pc (Pack of 20) (Frozen)

20 pc|
5(30)
₹954.45
₹47.72/pc
₹47.57/pc Best rate
Bakers Circle - Molten Choco Lava/Burst, 100 gm/pc (Pack of 9) (Frozen)

Bakers Circle - Molten Choco Lava/Burst, 100 gm/pc (Pack of 9) (Frozen)

9 pc|
5(32)
₹451.5
₹50.17/pc
XINNG - Custard Filled Cinnamon Balls, 525 gm (35 gm/pc) (Pack of 15 Pcs)

XINNG - Custard Filled Cinnamon Balls, 525 gm (35 gm/pc) (Pack of 15 Pcs)

525 gm
₹179.55
₹0.34/gm
XINNG - Chocolate Croissant, 210 gm (70 gm/pc) (Pack of 3 Pcs)

XINNG - Chocolate Croissant, 210 gm (70 gm/pc) (Pack of 3 Pcs)

210 gm
₹586.95
₹2.79/gm
XINNG - Eggless Butter Croissant, 210 gm (70 gm/pc) (Pack of 3 Pcs)

XINNG - Eggless Butter Croissant, 210 gm (70 gm/pc) (Pack of 3 Pcs)

210 gm
₹471.45
₹2.25/gm
XINNG - Choco Lava Cake (80 gm/pc) (Pack of 9 Pcs)

XINNG - Choco Lava Cake (80 gm/pc) (Pack of 9 Pcs)

9 pc
₹321.3
₹35.7/pc
XINNG - Cheesecake (100 gm/pc) (Pack of 2)

XINNG - Cheesecake (100 gm/pc) (Pack of 2)

200 gm
₹181.65
₹0.91/gm

Buy Cakes, Brownies & Chocolavas at wholesale price online in Yavatmal

Welcome to Hyperpure, your top choice for premium Cakes Brownies and Chocolavas in Delhi, Gurugram(Gurgaon), Mumbai(Bombay), Noida, Bengaluru, Hyderabad, Ghaziabad, Faridabad, Jaipur, Kolkata, Ahemedabad, Pune, Chennai. Explore our extensive catalog featuring the freshest produce sourced directly from local farmers. As your go-to wholesale seller of fruits and vegetables, Hyperpure caters to businesses, restaurants, and hotels, ensuring top-notch quality and freshness.

Discover a diverse range of in-season delights, from the finest onions to the juiciest tomatoes Hyperpure, an initiative by Zomato, is committed to excellence and convenience, providing a seamless platform for individuals and bulk buyers alike.Elevate your culinary creations with our carefully curated selection.

Whether you're searching for crisp apples or succulent berries, Hyperpure guarantees a delightful and nutritious experience. Trust Hyperpure for quality and freshness in every bite. Shop now and experience the advantage of Hyperpure's commitment to excellence in the world of Cakes Brownies and Chocolavas!