Logo
Select location
Lucknow
chevron-down
left category view

Your Menu Add-ons

Fruits & Vegetables

Fresh Dairy

Butter, Cheese & More

Packaging Material

Masala, Salt & Sugar

Sauces & Seasoning

Chicken & Eggs

Canned & Imported Items

Frozen & Instant Food

Edible Oils

Beverages & Mixers

Bakery & Chocolates

Cleaning & Consumables

Mutton, Duck & Lamb

Pulses

Flours

Dry Fruits & Nuts

Rice & Rice Products

Fish, Prawns & Seafood

Kitchenware

Kitchen Appliances

right category view
All

All

Curd

Curd

Fresh Milk & Cream

Fresh Milk & Cream

Paneer

Paneer

Fresh Cheese

Fresh Cheese

Khoya

Khoya

Rated 4.0+
Rated 4.0+
Veg
Brand
Brand
Double Toned Curd
Toned Curd
Skimmed Curd
Hung Curd
Type
Type
Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 5 Kg

Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 5 Kg

5 kg|
4.6(226)
₹355.95
₹71.19/kg
₹68.04/kg Best rate
Madhusudan - Dahi Lite, 900 gm

Madhusudan - Dahi Lite, 900 gm

0.90 kg|
4.8(232)
₹57.75
₹64.17/kg
₹63/kg Best rate
Madhusudan - Dahi Magic, 1 Kg Pouch

Madhusudan - Dahi Magic, 1 Kg Pouch

1 kg|
4.8(161)
₹79.8
₹79.8/kg
₹78.75/kg Best rate
Madhusudan - Dahi Lite, 5 Kg Jar

Madhusudan - Dahi Lite, 5 Kg Jar

5 kg|
4.8(142)
₹354.9
₹70.98/kg
₹67.83/kg Best rate
Amul - Dahi, 700 gm

Amul - Dahi, 700 gm

0.70 kg|
5(112)
₹50
₹71.43/kg
Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 15 Kg

Ananda - Dahi Matka (Skim), Blue Matka, 15 Kg

15 kg|
3.8(63)
₹1,006.95
₹67.13/kg
₹65.03/kg Best rate
Ayufarm - Hung Curd (TM), 1 Kg

Ayufarm - Hung Curd (TM), 1 Kg

1 kg|
4.9(61)
₹200.55
₹200.55/kg
₹195.3/kg Best rate
Madhusudan - Dahi Magic, 4.5 Kg (Jar)

Madhusudan - Dahi Magic, 4.5 Kg (Jar)

4.50 kg|
4.9(37)
₹394.8
₹87.73/kg
₹85.63/kg Best rate
Ananda - Dahi (TM), 900 gm

Ananda - Dahi (TM), 900 gm

0.90 kg|
4.4(74)
₹71.4
₹79.33/kg
Ananda - Dahi Matka (TM), 4.5 Kg

Ananda - Dahi Matka (TM), 4.5 Kg

4.50 kg|
5(39)
₹380.1
₹84.47/kg

Buy Curd at wholesale price online in Lucknow

Welcome to Hyperpure, your top choice for premium Curd in Delhi, Gurugram(Gurgaon), Mumbai(Bombay), Noida, Bengaluru, Hyderabad, Ghaziabad, Faridabad, Jaipur, Kolkata, Ahemedabad, Pune, Chennai. Explore our extensive catalog featuring the freshest produce sourced directly from local farmers. As your go-to wholesale seller of fruits and vegetables, Hyperpure caters to businesses, restaurants, and hotels, ensuring top-notch quality and freshness.

Discover a diverse range of in-season delights, from the finest onions to the juiciest tomatoes Hyperpure, an initiative by Zomato, is committed to excellence and convenience, providing a seamless platform for individuals and bulk buyers alike.Elevate your culinary creations with our carefully curated selection.

Whether you're searching for crisp apples or succulent berries, Hyperpure guarantees a delightful and nutritious experience. Trust Hyperpure for quality and freshness in every bite. Shop now and experience the advantage of Hyperpure's commitment to excellence in the world of Curd!